Başka sorularım var, nasıl iletişime geçebilirim?

Natwoc ile ilgili başka sorularınız varsa, fongogodaki hesabımız üzerinden mesaj atarak, bize e-posta yoluyla veya sosyal medya platformlarında mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için natwoc.com web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Natwoc'ta Katılımcılar İle Nasıl İletişim Kurabilirim?

Natwoc, aktivitelere katılmak isteyen kullanıcılar arasında iletişim kurmalarını sağlayan bir mesajlaşma sistemi sunar. Kullanıcılar, aktivite sayfasından diğer katılımcılarla iletişime geçebilirler.

Natwoc'u Kullanmak Ücretsiz mi?

Evet, Natwoc'u kullanmak ücretsiz olacak. Ancak, öne çıkarma ve bazı etkinliklere katılmak için ücret talep edilebilir, bu etkinlikler kullanıcılar tarafından belirlenecek ve Natwoc'un kontrolü dışında olacaktır..

Natwoc'u desteklemek nasıl mümkün?

Natwoc'u desteklemek için kitlesel fonlama kampanyalarına katılarak veya projeyi sosyal medyada paylaşarak ve arkadaşlarınıza tavsiye ederek destek olabilirsiniz.

Natwoc'u neden kullanmalıyım?

Natwoc'u kullanmak, yeni insanlarla tanışma fırsatı bulmanın yanı sıra sosyal bağlarınızı güçlendirmenin ve yeni deneyimler yaşamanın bir yoludur.

Natwoc nasıl çalışır?

Natwoc, kullanıcıların ilgi alanlarına göre çeşitli etkinlikleri keşfetmelerini sağlar. Kullanıcılar, istedikleri etkinliğe başvurabilir veya kendi etkinliklerini oluşturabilirler.

Natwoc'da hangi tür aktiviteler bulunacak

Natwoc'da spor etkinlikleri, sanat atölyeleri, müzik konserleri, doğa yürüyüşleri, sinema, bilardo ve daha birçok çeşitli aktivite bulunacaktır. Kullanıcılar kendi ilgi alanlarına göre etkinlikleri keşfedebilir ve katılabilirler.

Uygulama şuan aktif çalışıyor mu vea nereden indirebilirim?

Desteklerinizle hayata geçireceğiz ve aşağı yukarı nasıl bir yapıya sahip olacağını deneyimleyebilmeniz için bunu yaptık. Buradaki linkten ( https://natwoc.com/#prototip ) sadece projemizin neye benzeyeceğini anlayabilirsiniz. Fonlama başarılı olursa projemiz hayata geçebilir.

Natwoc'un amacı nedir?

Natwoc'un amacı, insanların yalnızlık hissini azaltmak, sosyal bağlarını güçlendirmek ve çeşitli aktiviteler aracılığıyla yeni insanlarla tanışmalarını sağlamaktır.

Natwoc nedir?

Natwoc, kullanıcıların bir araya gelerek çeşitli etkinlikler düzenlemesini ve bu etkinliklere katılarak birlikte vakit geçirmesini sağlayan bir mobil uygulama startup projesidir.