Doğa için Alan - Sanatımıza destek olur musunuz?

Doğa için Alan -Space for Nature- Sanat Platformumuz için desteğe ihtiyacımız var! Dünyadan sanatçıların katıldığı Sanal Sergimizi açmamıza destek olur musunuz?

Doğa için Alan - Doğaya ve Sanata şans verir misin?

Biz, sanat yoluyla Doğa konusunda farkındalık yaratmak isteyen Türkiye, İspanya ve ABD'den katılımcılarla bir sanatçı grubuyuz.

Doğayı tahrip eden ekonomik sistemler, yaşam alışkanlıkları ve yaklaşımların dönüşmesine katkıda bulunmak istiyoruz.

2020 yılında bu amaç için Doğa için Alan - Space for Nature'ı kurduk ve pandemi ile birlikte tüm faaliyet ve etkinliklerimizi online olarak güncelledik ve Doğa ile insan arasındaki etkileşimi araştırmak için multidisipliner bir sanat platformu olarak www.spacefornature.org'u yayınladık. 


Sanatçılar için Doğa-insan etkileşimi temalı bir Açık Çağrımız oldu ve bu çağrıya dünyanın farklı yerlerinden sanatçılar çok sayıda eserle katıldı. Şu anda sınırlı kaynaklarımızla ilk Sanal Sergi web sayfamız üzerinde gönüllü olarak çalışıyoruz. İşbirliği ve dayanışma platformu oluşturmak için Doğa teması ile çalışan ve yaratan sanatçılar arasında etkili bir ağ oluşturmak istiyoruz.
Web sitemizin düzgün çalışmasını sağlamak ve Doğa-insan ilişkisi üzerine günümüz ve gelecek için değerli bir sanatsal içerik sunmak istiyoruz. Böylece Doğa-insan ilişkisi, iklim krizi, tüm türler için yaşama hakkı, ekolojik adalet ve birçok ilgili konuda farkındalık yaratabileceğimize inanıyoruz. Bu amaçla, çeşitli etkinlikler, atölyeler ve sanat sunumlarını içeren kar amacı gütmeyen bir çevrimiçi program da planladık. Bu programı hayata geçirmek ve halkla paylaşmak istiyoruz, böylece insanlar nasıl kompost yapılır konusundan, yerel aktivistlerin doğal alanlarını nasıl koruduklarına, doğa ile ilgili temalarla nasıl sanatsal üretimler yapılabileceğine kadar farklı konularda etkinliklere katılabilecek; bilgi ve deneyimlerini artırabilecekler.

Pandemiden sonraki amacımız, yüz yüze etkinlikler, sanat prodüksiyonları (dans tiyatrosu, çağdaş sanat çalışmaları, sergiler, yayınlar) ile devam eden ve bu çevrimiçi sürecin sonuçlarını daha sonraki yaratımlara taşıyan sürdürülebilir bir sanat platformu oluşturmaktır. Bu amaca doğru ilerleyebilmemiz için ilk adımımızı gerçekleştirmemiz, dünyanın birçok yerinden sanatçıların gönderdiği eserlerle Sanal Sergimizi açmamız gerekiyor. İlk etapta bu ilk adım için desteğe ihtiyacımız var. 

Vereceğiniz destekle, Sanal Sergimizde yer alacak dünyadaki farklı sanatçılardan birçok eseri web sayfamızda ziyaret edebilecek; planladığımız çevrimiçi programda istediğiniz etkinliklere katılabileceksiniz. Verdiğiniz destek, yüz yüze süreçte üretmek istediğimiz yapımlar için bir başlangıç zemini oluşturacak.

Sanatımıza ve sanat yoluyla Doğaya destek olmak ister misiniz? 

Projemizi ilgilenebilecek arkadaşlarınızla ve çevrenizle paylaşırsanız çok seviniriz. 

Bizler, Türkiye'den Derya Demiroğlu, Gonca Gümüşayak, Özgün Baştaş, Ayhan Malkoç, İspanya'dan Alberto Monreal ve ABD'den Tessa Magnuson.

* * *

We are an international group of artists from Turkey, Spain and US who want to raise awareness on Nature through art.

We want to contribute to the transformation of economic systems, living habits and approaches that destroy nature.

We founded Space for Nature for this aim in 2020 and with pandemic we updated all our activities and events online and released www.spacefornature.org as a multidisciplinary art platform for the research of interaction between Nature and human.


We announced an Open Call for artists with a theme on Nature-human interaction and we received many artworks from artists all over the world. We are voluntarily working on our first Virtual Exhibition webpage with limited sources. We want to create an effective network among artists who work and create on Nature theme in order to create a platform for collaboration and solidarity.


We want to keep our website work properly and present a valuable artistic content on Nature-human relationship for now and for the future, so that we believe that we can raise awareness on Nature-human relationship, climate crisis, right of living for all species, ecological justice and on many related subjects. With this aim we planned a non-profit online program including activities, workshops and and art presentations. We want to realize this program and share it with the public, so that people can participate various activities about subjects like how to make compost, how the local activists protect their natural areas, how to create art with nature-related themes, etc. So people can enrich their knowledge and experiment on these various subjects.

Our aim after the pandemic is providing a sustainable art platform which continue with face-to-face events, art productions and carry the outcomes of this online process to further creations. In order to have a progress for this aim, we need to realize our first step, opening our Virtual Exhibition with the artworks from the artists all over the world. And we need support for the expenses of the first step. 

With your support, you will be able to visit artworks from artists all over the worl in our Virtual Exhibition on our website; you will be able to participate in the activities you want in the online program we have planned. Your support will form a starting ground for the art productions we want to produce in the face-to-face process.

Would you like to support our art and Nature through art? 

We would be glad if you share our project with your friends and community who may be interested. 

We are Derya Demiroğlu, Gonca Gümüşayak, Özgün Baştaş, Ayhan Malkoç from Turkey, Alberto Monreal from Spain and Tessa Magnuson form the US:Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
9.09.2021
Merhaba! #Bitkimiçinalan (#Spaceformyplant) Hediyeniz Hakkında! (50 TL)

Merhaba!

Yaz boyu bize gönderdiğiniz #Bitkimiçinalan (#Spaceformyplant) fotoğrafları ekibimizden Alberto Monreal'in çalışmasıyla yeni sanat işlerine dönüştü...

Birlikte ürettiğimiz için çok mutluyuz! 

Görsel sanat işlerimizi bugün e-posta yolu ile fotoğraf gönderen destekçilerimize ulaştırdık. Çok sevinçliyiz! 

#Bitkimiçinalan fikrimizi beslemeye, geliştirmeye ve birlikte üretmeye devam etmek istiyoruz. Fikrimizi etrafınızla ve sosyal medya hesabınızda #Spaceformyplant #Bitkimiçinalan etiketleri ve @space.for.nature instagram hesabı ile paylaşırsanız çok seviniriz.


Ayrıca... Desteklerinizle Online Sergi sayfamızı açtık ve 1,5 seneden fazladır Doğa için Alan için çalışan ekip üyelerimize küçük katkı payları sunabildik... Tekrar teşekkür ederiz! 

Online sergimizde dünyadan sanatçıların Doğa temalı işlerini ziyaret edebilirsiniz! Online sergimizi etrafınızla paylaşabilir, eserlerle ilgili duygu ve düşüncelerinizi bizlerle sosyal medya hesaplarımızdan paylaşabilirsiniz. Fikirlerinizi duymaktan çok memnun oluruz! 

Online sergi bağlantımız: https://spacefornature.org/the-seed/  


Sonbahar sonunda paylaşacağımız yeni #Bitkimiçinalan #Spaceformyplant çalışmaları için şimdiden çok heyecanlıyız! Sizlere çok güzel bir Sonbahar diliyoruz!


Sevgilerimizle,

Doğa için Alan'dan 

Alberto Monreal & Derya Demiroğlu


Doğa için Alan – Space for Nature

Website: www.spacefornature.org

Instagram: www.instagram.com/space.for.nature

Facebook: https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr: https://linktr.ee/spacefornature

Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
20.08.2021
Merhaba! Fotoğraf Hediyeniz Hakkında! (30TL)

Merhaba! 

Sonunda Doğa için Alan sanatçılarından Samkale Bellacrux’tan doğa fotoğraflarını gönderdik! 

Fotoğrafları sizlerle e-posta yoluyla paylaştık. E-posta kutunuza lütfen bakın! 

Cihazlarınızda kullanabilir ya da baskısını alabilirsiniz. 

 

Hala ziyaret etmediyseniz sizleri ayrıca www.spacefornature.org 'da "Tohum" çevrim içi sergimizi ziyarete bekliyoruz! 

Ayrıca web sitemizde katkıda bulunduğumuz diğer açık çağrılarla ilgili (İspanya’da Valdelarte ile Türk sanatçılar için rezidans programı ve Nesin Matematik Köyü Kolektif Etkinlikleri) bilgi edinebilir, ilgili kişilerle paylaşabilirsiniz.

 

Gönderim sürecindeki anlayışınız için teşekkürlerimizle,

 

Doğa için Alan Ekibi

Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
15.07.2021
Merhaba! #Bitkimiçinalan Hediyeniz Hakkında (50 TL)
Merhaba!
 
Doğa için Alan ekibi olarak, desteğiniz için tekrar teşekkür ediyor ve sizleri #BitkimiçinalanBirlikte Sanat İşi hediyemiz hakkında bilgilendirmek istiyoruz!

Birlikte sanat üretebilmemiz için, öncelikle sizlerin çektiği bir fotoğrafa ihtiyacımız var! Önceki güncellememizde, bu hediye için bizlere sevdiğiniz bir bitkinin ya da size ait olan bir bitkinin fotoğrafını göndermenizi istemiş ve son gönderim tarihi olarak 4 Temmuz 2021 demiştik.

Bu süreçte yalnızca birkaç geri dönüş alabildik!
 
Biz, kampanya desteğinizin değerini biliyor ve birlikte üretmeyi çok istiyoruz! Bu yüzden son gönderim tarihimizi iptal ettik, sizlerin uygun olduğu zamanda fotoğraflarınızı bize göndermenizi rica ediyoruz! Böylece birlikte üretmeye devam edebileceğiz!

Doğa için Alan’dan Alberto Monreal ve Derya Demiroğlu #Bitkimiçinalan ve #Spaceformyplant konu başlıklarıyla e-posta adresimize (1spacefornature@gmail.com) gönderdiğiniz fotoğrafları her mevsim (3 ayda bir) kontrol edecek ve bir sanat eserine dönüştürüp sizlere geri gönderecek!
 
Fotoğraflarınızı bekliyoruz!
 
* * *
 
Ve! Bir davet! Sizin desteğinizle açacağımız ilk Çevrim içi Sergimiz “Tohum” web sitemizde 17.7.2021 tarihinde yayınlanacak. Sizleri aynı gün 18:00’de instagram hesabımız üzerinden gerçekleştireceğimiz açılış etkinliğinde görmekten mutluluk duyarız!
 
Sevgilerimizle!

Doğa için Alan Ekibi 

* * *

Doğa için Alan – Space for Nature 


Website: www.spacefornature.org 

Instagram: www.instagram.com/space.for.nature

Facebook: https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr: https://linktr.ee/spacefornature


Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
15.07.2021
Merhaba! Fotoğraf Hediyeniz Hakkında! (30 TL)

Merhaba!

Doğa için Alan ekibi olarak, desteğiniz için tekrar teşekkür ediyor ve sizleri 30 TL – Doğa için Alan Sanatçılarından Fotoğraf hediyemiz hakkında bilgilendiriyoruz!

Fotoğraflarınızı seçtik, ancak baskı yapabilmeniz için çözünürlüklerinin iyi kalitede olması adına yeniden değerlendirme yaptık ve son olarak sizleri Doğa için Alan’a katkı sunan Samkale Bellacrux’un fotoğrafları ile tanıştırmaya karar verdik.

Samkale Bellacrux’un güzel fotoğraflarını sizlerle paylaşacağımız için heyecan duyuyoruz. Fotoğraflarla ilgili sizlerle bilgi de paylaşmak istediğimiz için sizden biraz daha süre istiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Lütfen takipte kalın.

Ve bir davet!  Sizin desteğinizle açacağımız ilk Çevrimiçi Sergimiz “Tohum” websitemizde 17.7.2021 tarihinde yayınlanacak. Sizleri aynı gün 18:00’de instagram hesabımız üzerinden gerçekleştireceğimiz açılış etkinliğinde görmekten mutluluk duyarız!

Sevgilerimizle!


Doğa için Alan Ekibi’nden

Alberto Monreal, Derya Demiroğlu


Doğa için Alan

Website: www.spacefornature.org

Instagram: www.instagram.com/space.for.nature

Facebook: https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr: https://linktr.ee/spacefornature

Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
15.07.2021
You're invited! | Davetlisiniz! | Te invitamos! | 17.7.2021 | 18.00 (GMT+3)

Hello! 

You're invited to our OPENING EVENT!!

This Saturday at 18.00 Turkish time (GMT+3) we will be LIVE on our instagram account for the presentation of our expected Online Exhibition "THE SEED".

Don't miss it if you'd like to learn about Space for Nature, talk about Nature and art, and know some of the exhibition artists and their creative work!


Space for Nature Team

* * *

Merhaba! 


AÇILIŞ ETKİNLİĞİMİZE Davetlisiniz!!

Bu Cumartesi 18.00 Türkiye saatiyle (GMT+3) beklenen Online Sergimiz "TOHUM"un tanıtımı için instagram hesabımızda CANLI yayında olacağız.

Doğa için Alan -Space for Nature hakkında bilgi edinmek, Doğa ve sanata dair konuşmak ve sergi sanatçılarımızdan bazılarını ve onların yaratıcı çalışmalarını tanımak isterseniz bu etkinliği kaçırmayın!Doğa için Alan Ekibi

* * *Hola!

Os invitamos a nuestro EVENTO DE INAUGURACIÓN!!

Este sábado a las 18.00 hora turca GMT+3 (17.00 hora española GMT+2) estaremos EN DIRECTO en nuestra cuenta de instagram para la presentación de nuestra esperada Exposición Online "LA SEMILLA".

No os lo perdáis si queréis saber más sobre Space for Nature, hablar sobre Arte y Naturaleza y conocer a algunxs artistas de la exposición y su trabajo creativo!


Equipo de Space for Nature 

* * *

Website: www.spacefornature.org

Instagram: www.instagram.com/space.for.nature

Facebook: https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr: https://linktr.ee/spacefornatureAvatar
Doğa için Alan Space for Nature
14.07.2021
Merhaba! Tohum Hediyeniz Hakkında! (100 TL) - Sergimiz Açılıyor!!!

Merhaba!

Desteğiniz için tekrar teşekkür ederiz! 

Tohumlarınız arkadaşımız Gonca Gümüşayak tarafından sizlere ulaştırılmak üzere adreslerinize postalandı! İstanbul Anadolu yakası ve İzmir tohumlarını ise size elden ulaştıracak. (Daha az karbon ayak izi ;) 

Yeryüzü Derneği’nin desteği ile sağladığımız bu Atalık Tohumlar sizlere ulaşacağı için oldukça heyecanlıyız!

Sizlere ulaşan zarfta tohumun ekim, dikim ve bakımı ile ilgili bilgilere de ulaşabileceksiniz. Arkadaşımız Özgür Baştaş bu bilgileri sizler için derledi.

Size gönderdiğimiz tohumların gelişimini fotoğraflarla bizimle paylaşabilirsiniz. 1spacefornature@gmail.com adresine #Tohumum konu başlığı ile gönderebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bizlerle etkileşimde kalabilirsiniz.

* * *

Ve ve ve! Büyük haber!

Katkılarınızla hayat bulacak olan "Tohum" Çevrim içi Sergimiz bu cumartesi açılıyor! (17.7.2021)

Web sitemizden www.space.fornature.org ziyaret edebilirsiniz!

Sergi Açılış etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!


Doğa için Alan – Space for Nature Ekibi

* * *

Website: www.spacefornature.org

Instagram: www.instagram.com/space.for.nature

Facebook: https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr: https://linktr.ee/spacefornature

Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
28.06.2021
Merhaba! Fongogo #bitkimiçinalan Hediyeniz Hakkında! (50 TL)
Merhaba!


Desteğiniz için çok teşekkür ederiz! Sizin desteğinizle açacağımız ilk Çevrimiçi Sergimizi websitemizden www.space.fornature.org takip edebilirsiniz! 


SPACE FOR MY PLANT "Bitkim için Alan" hediyeniz için, bizlere 1spacefornature@gmail.com e-posta adresinden #bitkimiçinalan konu başlığı ile kendi bitkinizin, sevdiğiniz bir bitkinin veya ağacın fotoğrafını göndermenizi rica ediyoruz. Birlikte sanat üreteceğimiz için çok heyecanlıyız! 


Bitki fotoğrafınızı göndermek için son tarih 4 Temmuz 2021 Pazar'dır. 


Fotoğraflarınızı dört gözle bekliyoruz ve sanat eserine çevireceğimiz için çok mutluyuz! 


Etkinliklerimizle ilgili sosyal medya sayfalarımızdan bizimle etkileşimde kalabilirsiniz. 


Sevgilerimizle,

Doğa için Alan'dan
Alberto Monreal, Derya Demiroğlu
Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
25.06.2021
Birlikte başardık! Çok teşekkür ederiz! We made it together! Thank you very much! Lo logramos juntos! Muchas gracias!

Değerli Destekçimiz,

Fongogo kitle fonlaması kampanyamızın belirtilen gün sayısı içinde hedefine ulaştığını duyurmaktan çok mutluluk duyuyoruz!

Bunu birlikte başardık! Çok teşekkür ederiz! :)

Peki şimdi sırada ne var?

Katkılarınız sayesinde Çevrimiçi Sergimiz "Tohum"un en kısa sürede hayata geçmesi ve hediyelerinizin sizlere ulaşması için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Space for Nature – Doğa için Alan ağının bir parçası olarak sizlerle tanışmaktan çok mutluluk duyuyor, katılımcılık ilkemiz doğrultusunda gelecekteki projelerimizde sizlerle yeniden buluşmayı ve bu organik topluluğu ve yapıyı birlikte geliştirmeyi umuyoruz!

Yeni projelerimizden haberdar olmak için lütfen sosyal medya kanallarımızı takipte kalın ve websitemiz www.spacefornature.org üzerinden bültenimize üye olun. E-posta adresimiz 1spacefornature@gmail.com adresinden gelecek e-postalarımızı kaçırmayın! 

Birlikte nice başarılı projelere!

Tekrar haberleşinceye dek, Doğa ile bağlantıda kalın!

Sevgilerimizle,

Doğa için Alan Ekibi

* * *


Dear Supporter,

We are very happy to announce that our Fongogo crowdfunding campaign achieved its goal within the specified number of days!

We made it together! Thank you very much! :)

So what's next now?

Thanks to your contributions, we are working hard to make our Online Exhibition "Seed" come to life as soon as possible and your gifts to reach you.

We are very pleased to meet you as part of Space for Nature network, and we hope to meet you again in our future projects in accordance with our principle of inclusivity and participation, and to develop this organic community and structure together!

To be informed about our new projects, please follow our social media channels and subscribe to our newsletter on our website www.spacefornature.org. Don't miss our e-mails coming from our 1spacefornature@gmail.com address.

To many successful projects together!

Until we contact again, stay in touch with Nature!

Love,

Space for Nature Team

* * *

Queridx contribuyente,

¡Estamos muy felices de anunciar que nuestra campaña de crowdfunding de Fongogo logró su objetivo dentro de plazo!
¡Lo logramos juntxs! ¡Muchas gracias! :)

Y ahora, ¿qué es lo siguiente?
Gracias a vuestras contribuciones, estamos trabajando arduamente para hacer que nuestra Exposición online "La Semilla" cobre vida lo antes posible y que vuestros regalos os lleguen.

Es un gusto conocerte como parte de la red Space for Nature, y esperamos volver a verte en nuestros proyectos futuros de acuerdo con nuestros principios de inclusión y participación, y desarrollar juntxs la estructura orgánica de esta comunidad!

Para estar informado sobre nuestros nuevos proyectos, sigue nuestros canales de redes sociales y suscríbete a nuestra Newsletter en nuestra web www.spacefornature.org.
No te pierdas los emails que te mandamos desde nuestra dirección 1spacefornature@gmail.com.

¡Por muchos proyectos exitosos juntxs!

Hasta que volvamos a contactar, no pierdas el contacto con la Naturaleza!

Con amor,


Equipo de Space for Nature (Espacio para la Naturaleza)
 

Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
17.06.2021
Yeniden teşekkür etmek istedik! Son 2 günümüz! Birlikte başarabiliriz! Thank you, thank you again! Last 2 days! We can make it together!
Merhabalar!

Sizlere tekrar teşekkür etmek istedik... Çok az kaldı, heyecanla ve büyük bir enerjiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Lütfen Instagram hesabımızdaki canlı etkinlikleri takip edin ve katılın. Sizlerle farklı platformlarda buluşmaktan büyük mutluluk duyarız!

Son 2 güne girerken kampanyamızı Doğa ve Sanat adına heyecan duyan herkesle paylaşmanız bizim için çok değerli!

Dünyadan 57 sanatçının "Doğa" temalı 230 sanat eserini sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz... Lütfen kalbinizle de  yanımızda olmaya devam edin... Birlikte başarabiliriz...

İyi haberlerle tekrar buluşmak dileğiyle!

Doğa için Alan Ekibi

* * *

Hello!

We wanted to thank you again... There are just 2 days left, we continue working for the campaign with great excitement and energy. Please follow and participate in live events on our Instagram account. We would be very happy to meet you on different platforms!

As the last 2 days come, it is very valuable for us that you share our campaign with everyone who is excited for Nature and Art!

We look forward to sharing 230 artworks with the theme of "Nature" by 57 artists from all around the world... Please keep on being with us with your heart... We can succeed together...

Hope to meet you again with "the good news"!

Space for Nature Team
Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
7.06.2021
Çok teşekkür ederiz! Birlikte başarabiliriz! Thank you very much! We can make it together!

Destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bizim için çok değerli! 

Ayrıca kampanyamızı etrafınızla paylaşırsanız çok seviniriz. Bu kampanyamızın başarıya ulaşma şansını yükseltiyor! 

Geçen pazar Instagram hesabımızda bir canlı sohbet, sanatçı konuşması gerçekleştirdik, Doğa için Alan'ı ve kampanyamızı anlattık, bu paylaşımdan büyük keyif duyduk. Sizler de sosyal medya hesaplarımızdan canlı etkinliklerimizi takip edebilirsiniz. Canlı etkinliklerimizde birebir etkileşimde olmaktan büyük keyif duyarız! 

Tekrar teşekkürlerimizle, 

Doğa için Alan Ekibi

Website : http://spacefornature.org/

Instagram : https://www.instagram.com/space.for.nature/

Facebook : https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr : https://linktr.ee/spacefornature 


Thank you very much for your support. It is very valuable for us!

We would also be very happy if you would share our campaign with your friends.This increases the possibility of success of our campaign!

Last Sunday, we had a live event, and artist talk on our Instagram account, we talked about Space for Nature and our campaign, and we enjoyed the event. You can also follow our social media accounts. We will enjoy interacting with you one-to-one at our live events!

Thanks again,

Space for Nature Team


Website : http://spacefornature.org/

Instagram : https://www.instagram.com/space.for.nature/

Facebook : https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr : https://linktr.ee/spacefornature 


Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
27.05.2021
Desteğiniz için teşekkürler! Thank you for your support!
Desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Ödül bölümümüzü güncelledik ve yeni ödüller ekledik! Kampanyamızı etrafınızla paylaşırsanız çok seviniriz! www.spacefornature.org

Thank you very much for your support. We updated our Awards-Part and added new awards! We will be so thankful if you spread our campaign out! www.spacefornature.org
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Gonca Gumusayak

21.06.2021

30
Avatar
Gulin Alkan

20.06.2021

360
Avatar
Gonca Gumusayak

20.06.2021

30
Avatar
Esra Yurttut

19.06.2021

60
Avatar
Gizli Fongogocu

19.06.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

19.06.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

19.06.2021

60
Avatar
Gizli Fongogocu

19.06.2021

500
Avatar
Gizli Fongogocu

19.06.2021

280
Avatar
Memet Can Kılıç

18.06.2021

120
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

1000
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

30
Avatar
ceren Guncavdi

18.06.2021

150
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

100
Avatar
50
Avatar
Seçil Aracı

18.06.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

100
Avatar
Alp Mısırcı

18.06.2021

220
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

200
Avatar
Hayrettin Evci

18.06.2021

1000
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

30
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

520
Avatar
Burcu Başaran

18.06.2021

220
Avatar
Murat Hocalar

18.06.2021

220
Avatar
Gizli Fongogocu

18.06.2021

30
Avatar
Meltem Yanıkoğlu

18.06.2021

30
Avatar
Alper Can Kılıç

17.06.2021

120
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2021

30
Avatar
Seher Ipek Gencer

17.06.2021

30
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2021

30
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2021

220
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2021

500
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2021

100
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2021

1350
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2021

120
Avatar
Gizli Fongogocu

16.06.2021

1000
Avatar
Gizli Fongogocu

16.06.2021

50
Avatar
500
Avatar
Gonca Gumusayak

16.06.2021

30
Avatar
Derya Demiroglu

15.06.2021

100
Avatar
Tuba Önal

14.06.2021

30
Avatar
Gizli Fongogocu

14.06.2021

50
Avatar
Senem Aksakal

10.06.2021

30
Avatar
Fulya Kurter M.

9.06.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

8.06.2021

500
Avatar
Ilkay TÜRKOĞLU

8.06.2021

240
Avatar
Hazal Kaya

7.06.2021

100
Avatar
Berk Güleç

6.06.2021

240
Avatar
Selin Göksel

6.06.2021

200
Avatar
120
Avatar
Gizli Fongogocu

6.06.2021

150
Avatar
Gizli Fongogocu

2.06.2021

220
Avatar
500
Avatar
Irem Yılmaz

2.06.2021

30
Avatar
meryem yerbasan

28.05.2021

120
Avatar
Arden Oluk

27.05.2021

120
Avatar
Gizli Fongogocu

27.05.2021

50
Avatar
Gonca Gumusayak

27.05.2021

120
12.740 ₺ TOPLANDI
Hedef 12.000 ₺
%106
62 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
20 Mayıs 2021 - 20 Haziran 2021
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Giresun , Türkiye
ÖDÜLLER
30 ₺
DİA'dan Fotoğraf İşi- Photography Artwork from SFN
Doğa için Alan sanatçılarından dijital bir fotoğraf paylaşımı! Bu fotoğrafı arka plan olarak cihazlarında kullanabilirsin ya da baskısını alabilirsin! E-posta adresini bizlerle paylaşman gerekiyor! A digital photo art sharing from Space for Nature! You can use the photo as a background on your devices or print it out! You need to share your e-mail address!
21 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
20 Temmuz 2021
50 ₺
Bitkim için Alan - Space for my Plant
Birlikte Sanat İşi - Art Together : Bize bitkinizin bir fotoğrafını gönderin ve biz de onu bir Doğa için Alan Sanat eserine dönüştürüp size dijital ortamda geri gönderelim. Birlikte yaratalım! (E-posta adresinizi paylaşmanız gerekmektedir.) Send us a photo of your plant and we transform it to a Space for Nature art work! Let's create together! (It's necessary for you to share your e-mail address.)
32 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
20 Temmuz 2021
100 ₺
DİA'dan Tohum! - Seeds from SFN!
Size tohum göndereceğiz! Ekin, sulayın, sevgi verin ve gelişimini izleyin! We sent you a seed! Plant, water, give love and watch it when it grows!
41 adet alındı.  (Toplam : 100)
Tahmini Gönderim Tarihi:
20 Temmuz 2021
500 ₺
Grup Atölyelerimize Katıl! - Join Group Workshops!
Doğa için Alan Sanatçılarından çevrimiçi bir sanat atölyesine veya beden-hareket sınıfına katıl! Tarih, saat ve içerik çeşitliliği ile ilgili seni bilgilendireceğiz! Grup atölyesi/sınıfıdır, e-posta adresinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Join an online art workshop or body-movement class from Artists of Space for Nature! We will inform you about the date, hour and content variety! (Group workshop / class and it is necessary for you to share e-mail address with us.)
4 adet alındı.  (Toplam : 50)
Tahmini Gönderim Tarihi:
19 Ağustos 2021
1.000 ₺
Atölye+Tohum+Fotoğraf - Workshop+Seed+Photography
Bir grup atölyemize katıl, sana bir tohum ve özel bir fotoğraf çalışması gönderelim! Ayrıca, ileri bir tarihte gerçekleştireceğimiz çevrimiçi performans gösterimimize de bilet kazan! (Performans detaylarını paylaşacağız.) E-posta adresi gereklidir. Join our group workshop and we'll send you a seed and a special photography art work! Plus, get a ticket to our online performance show at a future date! (We will inform you about the date, hour.) E-mail address is necessary.
4 adet alındı.  (Toplam : 20)
Tahmini Gönderim Tarihi:
20 Haziran 2021
DESTEKLE