Ürünlerinize nereden ulaşabilirim?

Ürünlerimizi arkerobox.com’dan temin edebileceğiniz gibi Hepsiburada, N11, Trendyol gibi e- ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz. Ayrıca ürünlerimize çeşitli oyuncak satış noktaları ve kitabevlerinden de ulaşabilirsiniz.

Kargo seçenekleriniz nelerdir?

MNG Kargo ile Türkiye’nin her yerine ücretsiz bir şekilde teslimat yapıyoruz.

Kutunun içinden neler çıkıyor?

Kutumuzun içinden bir kazı kiti (1 Kazı bloğu, kazı çubuğu, fırça, büyüteç, çekiç), Kaşif Arkero’nun El Kitabı, eser boyama kağıdı, eser kitapçığı, soru kartları, oyun haritası ve kullanım kılavuzu çıkmaktadır. Hem eğlendiren hem de öğretici yanı olan bir içeriktedir.

Kaç yaş üzerine uygundur?

Arkerobox, 5 yaş ve üzerindeki her çocuğa ve tüm arkeoloji severlere uygundur. (3-5 yaş arasındaki çocuklar da aileleri ile beraber keyifli vakit geçirebilirler.)

Çocuklara faydaları nelerdir?

Arkerobox, çocukların kültürel mirasımızı keşfetmesini sağlarken motor becerilerini de geliştirir. Eğlenerek öğrenmelerini sağlayan yenilikçi bir eğitim modeli sunar.

Ürünü kazmak ne kadar sürüyor?

Kazı süreci kazma yönteminize göre değişiklik gösterse de genel olarak 45 dk ile 2 saat arası sürüyor.

Arkeoloji setlerinde şu an hangi kültürel miraslar var?

Şu an Göbeklitepe, Nemrut, Kral Şuppiluliuma ve Orhun Yazıtları arkeoloji setlerimiz bulunmakta. Her geçen gün isteklerinize göre yeni setler ekliyoruz! Bunlardan bir tanesi olan Efes Antik Kenti'ne sahip olmak ve kültürem mirası daha fazla çocuğa anlatmamıza yardım etmek isterseniz ödüller bölümünü inceleyebilirsiniz.