Basın

SineMASAL Festivali Fongogo ile Yeniden!

18.02.2014

İlki 2013 yılında gerçekleştirilen SineMASAL Festivali sinemanın büyüsünün kırsal kesimlerde yayılması ve farklılıkların aslında zenginlik kaynağı olduğu bilincini aktarmak için çalışıyor.

2013 yılında yapılan festival sayesinde;

Avrupa’nın 6 ülkesi, Güneydoğu’nun 6 ili ile buluştu.

7 binin üzerinde kişiyle temasa geçilerek, köy halkının %87’lik bir kısmı sinema ile tanışmış oldu.

Şimdi bu mucizelerin aynısı Karadeniz Bölgesi için gerçekleşecek!

“SineMASAL’I destekleyin, çünkü daha gitmemiz gereken binlerce köy var!”

SineMASAL’I Fongogo’da destekleyecek olanlar, sinemanın kırsal bölgelerde yaşamasına destek olacakları gibi, harika ödüllere de kavuşacaklar!

Sadece destekçilere özel üretilecek magnetler, festival tırının üzerine destekçilerin ismini yazma, özel yapım muglar, not defterleri ve posterler, gidilecek illerden alınacak yöresel kıyafetler, festival ekibiyle seyahat ve dahası…

Fongogo sayfasında yeni projeler görücüye çıkarken, diğerleri de emin adımlarla hedeflerine yaklaşıyor! Sen-De-Gel tarafından Gambia’da kurulacak tavuk çiftlikleri projesi hedefinin %82’sini topladı bile! Ödüller ve daha fazlası burada!

Fongogo

Fongogo (www.fongogo.com) projelerin kitleler tarafından desteklendiği, "crowdfunding" fikri üzerine kurulmuş bir kitlesel destek platformudur.

Bir internet şirketi olan Fongogo, gerek bireyler gerekse vakıf, dernek ve şirketler için hizmet vererek sosyal medya odaklı bir pazar alanı yaratma amacı güder. Bu amaçla projeler için:

  • bağış toplama,
  • pazar araştırması/fikrin kitleler tarafından kabul görmesi,
  • farkındalık/pazarlama/ön satış, olanağı sunmaktadır.

Proje sahipleri, projelerini Fongogo.com'da görücüye çıkarırlar.

Destekçiler büyük ya da küçük miktarlarla destekte bulunurlar ve karşılığında destek değeriyle alakalı, proje sahipleri tarafından belirlenmiş hediyeler/ödüller alırlar.

Hem proje sahipleri hem de destekçiler sosyal medya (Facebook/Twitter/LinkedIn vb.) ile projeleri tanıtmak ve paylaşmak için gereken erişime Fongogo aracılığıyla sahip olurlar. Böylece, destek bulmak ve hedefi yakalamak için online dünyada viral bir etki yaratma imkanı doğar.

Öğrenin! Fongogo.com, Blog.fongogo.com

Takip Edin! Facebook.com/Fongogo, Twitter.com/Fongogo_

İstediğiniz zaman iletişime geçin! info@fongogo.com