İYİLİK SAĞLIK DOLU SALATANIZ HAZIR. EKİP’E DESTEK OLUN, SİZE AFİYET OLSUN!

EKiP’in üreten, yaşatan cesur kadınları sizinle daha güçlü. Sağlıklı,hijyenik, leziz salatalardan hemen sipariş edin,iş yerinize dönünce bir öğün EKiP’le olsun.

EKiP kadınların birliği, herkesin iyiliği

EKİP olarak biz, yeni kurulmuş bir kadın kooperatifiyiz; burada hiyerarşi düzeni yok. Tüm kararlarımızı demokratik yöntemlerle alıyoruz. Birlikte çok çalışıyoruz, üretiyoruz ve elde ettiğimiz geliri adil bir şekilde paylaşıyoruz. 20 kişilik küçük bir grupla başladık. 2020’nin sonunda 50 kişilik güçlü ve kocaman bir ekip olmayı hedefliyoruz. Başlangıçta Dünya Bankası yönetiminde uygulanan Avrupa Türkiye’deki Mülteciler için Mali Yardım Programı’dan fon desteği aldık.

2020 Mart ortasında yaklaşık 50 salata; Nisan’dan itibaren ayda yaklaşık 100 salata ve Temmuz’la birlikte ayda 200 salata satışı planlıyorduk. 20 kadına gelir sağlayacak olan finansal modelimiz bu planlar üzerine kuruluydu. Kooperatif ortakları, 2019’dan beri eğitimlere katılarak, müşterilere ulaşmak ve pazarlama çalışmaları için çalışarak bu süreci hayata geçirmek için çok emek verdiler. Mart 2020 sonrasında hep birlikte elde edilecek gelirler hepimiz için çok önemliydi. Var olan zorlu ekonomik durumları da göz önüne alırsak, tüm üyelerimiz için koşullar oldukça kritik ilerlemekte.

EKiP emeği, göz nuru lezzetli salatalar

Levent, Maslak, Gayrettepe civarındaki ofislere lezzetli salatalar temin etmek istiyoruz. Bahsettiğimiz lezzetli salatalar yalnızca biraz domates ve marulla süslenmiş, ana yemeğinizin yanında yediğiniz salatalardan değil; doyurucu, tatmin edici (lezzetli demiş miydik?) öğünler! Güncel menümüze buradan göz atabilirsiniz.

Salatalarımız; spor yapanlar, vejetaryenler, ketojenik diyeti takip edenler veya yalnızca lezzetli ve aynı zamanda sağlıklı bir şeyler yemek isteyen herkes için! 

Sadece ve sadece mevsimsel ürünler kullanıyoruz ve elbette tüm hijyen kurallarına büyük bir özen ve dikkatle uyuyoruz! Sağlığınız bizim için çok önemli!

Mart ayının ortasında, yani pandemi önlemleri başlamadan tam iki gün önce, satışlarımıza başlamıştık. Sonrasındafaaliyetlerimizi geçici olarak durdurmayı tercih ettik. Ve şimdi, normalleşme sürecinin yaklaştığı şu günlerde desteklerinizle yeniden işimizin başına, sahalara dönmeye hazırlanıyoruz. 

EKiP sahalara dönüyor, herkesin desteğini istiyor.

Kira giderlerimizi, diğer sabit giderlerimizi ve hepimizin eğitimlerimize devam edebilmemizi sağlayan internet erişimini (evet evet, Zoom ile yemek pişirmeyi öğrenebiliriz.) karşılamak için ciddi ölçüde finansmana ihtiyacımız var. Kooperatif modelinde, ortaklar kooperatif sistemi kazanmaya başladığı andan itibaren gelir elde ediyorlar. Üretimimize ne kadar geç başlanırsa, ortaklar o kadar geç gelir elde etmeye başlayacak. Bu, bütün ortaklarımız için baş etmesi oldukça zor bir durum.
Lezzetlerimizle, emeğimizle ve heyecanımızla bizleri unutmanızı da istemeyiz! 


Temmuz ayında tekrar üretime ve dağıtıma başlamayı planlıyoruz. Çok sevdiğimiz salatalarımızı, aralıksız bir şekilde üretmeye devam etmek istiyoruz.


Kaldığımız yerden yeniden…

Bizim kocaman bir hayalimiz var! Kaldığımız yerden yeniden, değerli desteklerinizle yola devam etmek. Temmuz’da 800 salata, Ağustos’ta 800 salatayı iyilik sağlık isteyen herkese ulaştırmak. Bu koskocaman hayali gerçekleştirmek ve hedefe ulaşmak için küçük yardımlarınızla yanımızda olmanız yeterli.Bugün iyilik sizden, yarın salata bizden

Diyelim ki, bugün belli bir miktarda (bir, iki, üç, on adet) salata sipariş ettiniz. Biz de çok özel indirimlerle, ofisinize (eğer ofisiniz Levent, Gayrettepe, veya Maslak civarındaysa) sipariş ettiğiniz tüm salataları aynı gün içinde tek bir seferde getirebiliriz; veya siparişlerinizin hepsini aynı anda değil farklı günlerde teslim edebiliriz. Periyodik olarak tek bir gün seçebilirsiniz (bir ay boyunca her pazartesi gibi) ya da farklı günler seçebilirsiniz. (19, 23, 25 Temmuz gibi)

Normalleşme süresince, ofisinizde uygulanacak olan kısıtlamalar da olabilir. Ofise gelecek olan sipariş sayısındaki kısıtlamaları düşünerek, tüm ofisinize salata siparişlerini ulaştırabiliriz. Maide Mutfak’la ortaklığımız çerçevesinde salatalarımızla birlikte tercihinize göre sıcak yemek çeşitlerini de size sunabiliriz.


Nasıl olacak?

Kendiniz veya ekibiniz için haftada bir günü sağlıklı EKİP günü olarak belirleyebilirsiniz ve her belirlediğiniz gün için 10 salata sipariş edebilirsiniz! Mükemmel!

Temmuz’dan itibaren üretime ve dağıtıma başlayabileceğimizi düşünüyoruz. Temmuz veya Ağustos ayları için teslimat tarihlerinizi seçebilirsiniz.

Şu anda bahar salatalarımız üzerinde çalışıyoruz. Ancak, üretimimize başladığımızda ve sizler de işyerlerinize geri döndüğünüzde yaz gelmiş olacak. Menülerimize dahil olan yeni salalatarımızla ilgili sizleri düzenli olarak bilgilendireceğiz, geribildirimlerinizi heyecanla bekliyoruz.

Üretime geri döndüğümüzde de siparişlerinizin adetleri, teslimat günlerini ve seçtiğiniz çeşitleri onaylamanız için sizinle iletişime geçeceğiz.


Gücümüzü sizden alıyoruz, iyilik sağlıkla geleceği değiştiriyoruz.

Bu kampanya aracılığıyla, bizleri sadece finansal olarak desteklemekle kalmayıp bizlere ve geleceğimize olan inancınızı da göstermiş oluyorsunuz.

Her şeyi el ele sıfırdan başlatmak için çok çalıştık. Şimdi herkes gibi evlerimizdeyiz ve her şeye yeniden başlamak konusunda biraz endişeliyiz. Yanımızda olmanız, desteğinizi hissettirmeniz EKİP'imiz için çok önemli.

Haydi hep beraber tüm kadınlara dayanışma yoluyla kendi işlerini kurabileceklerini gösterelim.  Türkiye'de bir gelecek hayali olan kadınlara başarılarımızla ilham ve cesaret verelim. EKİP iyilik sağlık için çalışmaya devam edecek, desteklerinizle daha güzel günler gelecek.Başka nasıl sana destek olunabilir?

Bizlerden bahsedin, eğer salatalarımızı tattıysanız deneyimlerinizi paylaşın, harikalar yaratan kadın çiftçileri bulmamıza yardımcı olun, ve bizi sosyal medyada takip edin!Görüşmek üzere!  -Ekip Takımı.


"FONGOGO, [Proje] kapsamında 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlemeleri uyarınca [Proje]'ye ilişkin gerçekleştireceği fon toplama faaliyetinin usulsüz halka arz veya usulsüz sermaye piyasası faaliyeti sayılmadığını, usulsüz halka arz veya usulsüz sermaye piyasası faaliyeti sayılabilecek hiçbir faaliyette bulunmayacağını, FONGOGO tarafından gerçekleştirilen ödül bazlı kitle fonlamasına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenecek ikincil mevzuatın yürürlüğe girmesi halinde, ilgili mevzuata uyum sağlanması için ilgili mevzuatta belirtilen süreler içinde faaliyetlerini tamamen bu mevzuata uyumlu olacak şekilde yürütür hale geleceğini kabul ve taahhüt etmektedir."


Şehirler

İstanbul

Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Aynur Güzel

13.07.2020

135
Avatar
Hulya Maltepe

6.07.2020

75
Avatar
Bora Böcügöz

2.07.2020

500
Avatar
Emin Ozgur

22.06.2020

135
Avatar
Aysegul Kayaoğlu

19.06.2020

135
Avatar
Gizli Fongogocu

17.06.2020

135
Avatar
Gizli Fongogocu

3.06.2020

50
Avatar
Aynur Güzel

1.06.2020

135
Avatar
Bora Böcügöz

26.05.2020

500
Avatar
Gizli Fongogocu

24.05.2020

128
Avatar
Gizli Fongogocu

23.05.2020

1000
Avatar
Nilüfer Çomak

23.05.2020

128
Avatar
cenap BIYIKLI

21.05.2020

270
Avatar
Gizli Fongogocu

20.05.2020

50
Avatar
Gizli Fongogocu

20.05.2020

135
Avatar
Gizli Fongogocu

19.05.2020

128
3.639 ₺ TOPLANDI
Hedef 20.000 ₺
%18
16 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
18 Mayıs 2020 - 17 Temmuz 2020
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
50 ₺
E-TEŞEKKÜR BELGESİ
Sizin için tasarlanmış özel bir e-teşekkür belgesi göndereceğiz.
2 adet alındı.  (Toplam : 50)
Tahmini Gönderim Tarihi:
17 Temmuz 2020
75 ₺
EKİP PAKETİ
Size e-teşekkür belgesi, EKİP çantası ve EKİP kaleminden oluşan EKİP paketi göndereceğiz.
1 adet alındı.  (Toplam : 40)
Tahmini Gönderim Tarihi:
17 Temmuz 2020
128 ₺
5 SALATA; AYNI GÜN İÇERİSİNDE
Mekan açıldığında kullanılabilecek 150 TL değerinde kupon
3 adet alındı.  (Toplam : 30)
Tahmini Gönderim Tarihi:
17 Temmuz 2020
135 ₺
5 SALATA; DEĞİŞİK GÜNLERDE
Mekan açıldığında kullanılabilecek 150 TL değerinde kupon
8 adet alındı.  (Toplam : 20)
Tahmini Gönderim Tarihi:
17 Temmuz 2020
250 ₺
10 SALATA ve EKİP PAKETİ; AYNI GÜN İÇERİSİNDE
Mekan açıldığında kullanılabilecek 300 TL değerinde kupon +5 EKIP kalemi + 1 Ekip çantası.
0 adet alındı.  (Toplam : 15)
Tahmini Gönderim Tarihi:
17 Temmuz 2020
350 ₺
15 SALATA; AYNI GÜN İÇERİSİNDE
Mekan açıldığında kullanılabilecek 450 TL değerinde kupon
0 adet alındı.  (Toplam : 10)
Tahmini Gönderim Tarihi:
17 Temmuz 2020
500 ₺
VIP Paketi; 15 SALATA, DEĞİŞİK GÜNLERDE
Mekan açıldığında kullanılabilecek 450 TL değerinde kupon + + 10 EKİP kalemi + 1 EKİP termosu + 2 EKİP Çantası.
4 adet alındı.  (Toplam : 5)
Tahmini Gönderim Tarihi:
17 Temmuz 2020
DESTEKLE