Jazzberry Tunes Hollanda Yolunda!

Avrupa'nın önemli koro organizasyonlarından Leading Voices'da ülkemizi temsil etmek için desteklerinizi bekliyoruz!

Merhaba, 

Biz, Jazzberry Tunes

2014 yılında müziğe ve çoksesliliğe duyduğumuz tutkunun etrafında bir araya geldik ve bir koro kurduk. O günden bugüne bu tutkumuz hiç azalmadı; aksine hedeflerimizle birlikte büyüdü. Dinleyicilerimize her konserimizde bir öncekinden daha iyi bir deneyim yaşatabilmek ve müziğimizi daha fazla insana ulaştırabilmek için çalışıyoruz. 

Bugüne kadar yurt içinde farklı şehirlerde pek çok konser verdik, katıldığımız festivallerden ödüllerle döndük. 2019 yılında Fransa’da düzenlenen ve Avrupa’nın en büyük koro organizasyonlarından biri olan Les Choralies’de ülkemizi gururla temsil ettik. 

Şimdi ise; yepyeni bir heyecanımız var. Avrupa Korolar Federasyonu tarafından 27-31 Temmuz’da Hollanda’nın Utrecht şehrinde düzenlenecek olan Leading Voices Festivali’nde konserler vermek üzere davet edildik. Bu prestijli organizasyonda hem sesimizi yeniden Avrupa dinleyicisi ile buluşturacağız, hem de Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen koro liderlerinin vereceği eğitimlere katılarak kendimizi geliştirme fırsatı bulacağız. 

Festival süresince vereceğimiz üç ayrı konserde, Türk şairlerin ve bestecilerin eserlerini de seslendirecek ve Avrupa’nın farklı şehirlerinden gelen birçok koro temsilcisi ve dinleyicisini belki de ilk defa kültürümüzle tanıştıracağız. 

Bugüne dek kendi imkanları ile büyüyen ve gelişen koromuzun bu organizasyona katılabilmesi elbette ki maddi bir boyut içeriyor. Koromuzun gelişimine ve kültürümüzün Avrupa'daki tanıtımına katkı sağlayacak bu etkinliğin masraflarını (ulaşım, vize, vb.) koro üyelerimiz kendi ceplerinden karşılıyorlar. 

Kampanya hedefimiz toplam masrafımızın çok küçük bir kısmını oluştursa da, çoğunluğu öğrenci olan üyelerimizin üzerindeki maddi yükü bir nebze olsun hafifletebilmek için desteğinize ihtiyaç duyuyoruz. 

Bu heyecanlı yolda destekçimiz olmak, sesimize ses katmak ister misiniz?

Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
A Capella Gramofon

27.07.2022

500
500 ₺ TOPLANDI
Hedef 12.000 ₺
%4
1 DESTEKÇİ
46 GÜN KALDI
26 Temmuz 2022 - 24 Eylül 2022
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
50 ₺
Teşekkürler!
Tüm koro üyelerimizin adına bir teşekkür mesajını e-posta adresinize göndereceğiz.
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
24 Eylül 2022
100 ₺
Hollanda’dan sevgiler!
Koromuzun Hollanda’dan bir fotoğrafını teşekkür mesajımızla birlikte e-posta adresinize göndereceğiz.
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
24 Eylül 2022
250 ₺
Sosyal medya hesabımızdan desteğinize teşekkürler!
Instagram hikayelerimizde destekçimiz olarak isminizi paylaşacağız. Koromuzun Hollanda’dan bir fotoğrafını teşekkür mesajımızla birlikte e-posta adresinize göndereceğiz.
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
24 Eylül 2022
500 ₺
Hollanda serüveni videomuzda isminiz yer alsın!
Koromuzun Hollanda serüvenini anlatacağımız ve tüm sosyal medya hesaplarımızda yayınlayacağımız videomuzun sonunda destekçimiz olarak isminize yer vereceğiz. Ayrıca instagram hikayelerimizde destekçimiz olarak isminizi paylaşacağız ve Hollanda’dan bir fotoğrafımızı teşekkür mesajımızla birlikte e-posta adresinize göndereceğiz.
1 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
24 Eylül 2022
1.000 ₺
Dilediğiniz bir konserimizde davetlimiz olun!
2022-2023 sezonunda yurt içinde vereceğimiz konserlerimizden dilediğiniz birine çift kişilik davetiye kazanacaksınız. Ayrıca koromuzun Hollanda serüvenini anlatacağımız ve tüm sosyal medya hesaplarımızda yayınlayacağımız videomuzun sonunda destekçimiz olarak isminize yer vereceğiz.
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
24 Eylül 2022
2.500 ₺
Yeni sezonda tüm konserlerimizde davetlimiz olun!
2022-2023 sezonunda yurt içinde vereceğimiz konserlerimizin tamamına çift kişilik davetiye kazanacaksınız. Ayrıca koromuzun Hollanda serüvenini anlatacağımız ve tüm sosyal medya hesaplarımızda yayınlayacağımız videomuzun sonunda destekçimiz olarak isminize yer vereceğiz.
0 adet alındı.  (Toplam : 100)
Tahmini Gönderim Tarihi:
24 Eylül 2022
DESTEKLE