oyunu izledim, ama aylık aboneliğim devam ediyor, ne yapayım?

aboneliğinizdeki diğer armağanları almaya devam edebilir, oyuna davetiye armağanını da sevdiklerinize aktarabilirsiniz! isminizi versinler yeter!

davet edileceğim oyun ne zaman?

her ne kadar pandemi koşulları bir öngörülemezlik yaratsa da, Mart sonu Nisan başı gibi sahnede olmayı planlıyoruz!

çember nedir?

karşılıklı konuşmadan, birbirimizi derinden yargısızca dinlemeye dayalı, çeşitli konular üzerinde farklı deneyimlerin duyulmasını mümkün kılan, birçok kültürde bulunan bir pratik. deneyimlemeden açıklaması zor, gelsenize! (pandeminin durumuna göre Zoom üzerinden yapılabilir.)

aboneliğimi iptal edebilir miyim?

tabii ki! her türlü katkı, ne kadar süre boyunca gelirse hoş gelir, iyi ki gelir.

çemberlerden nasıl haberim olacak?

size e-posta yoluyla ulaşacağız.

her ay armağan mı alacağım?

evet! seçtiğiniz destek türüne göre, internet sitemizde adınıza teşekkür etmekten tutun, topluluk söyleşilerine canlı katılımdan tören çemberlerine katılıma kadar bir sürü armağanımız var!

seçtiğim ödül kategorisindeki tüm armağanları almak zorunda mıyım?

tabii ki hayır! birçok armağan olan kategorilerde, dilerseniz sadece birini, dilerseniz birkaçını ya da hepsini alabilirsiniz!

topluluk söyleşileri nedir?

Anadolu topraklarında birlikte yaşam deneyimi için komün, ekolojik köy, permakültür, doğal mimari gibi çeşitli çerçeverlde bir araya gelmiş toplulukların deneyimleri! seçtiğin ödül kategorsine göre kayıtlara yutüp üzerinden erişebilir ya da canlı yayına katılabilirsiniz. pandeminin durumuna göre Zoom üzerinden yapılabilir.

"Audition" (oyuncu seçmeleri) hazırlık armağanı nasıl olacak?

eline herhangi bir proje için "audition" gelen her oyuncunun yararlanabileceği bu armağan, hocamız Gamze Dar tarafından verilecek. ihtiyaca göre yaklaşık 2 saatlik bir çalışma olabilir, ayrıca kayıt da hocamızla birlikte alınabilir. pandeminin durumuna göre Zoom üzerinden yapılabilir.

kendi törenini yapma atölyesi nedir?

birebir ya da bir grupla birlikte, Şirvan Akan "tören" yapma teori ve pratiklerini, modern dünyada bunun anlamını sizlerle paylaşacak. pandeminin durumuna göre Zoom üzerinden yapılabilir.